Partnerzy w vendingu

Wawel S.A. to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce z tradycjami sięgającymi końca XIX wieku. W 1898 roku Adam Piasecki założył w Krakowie firmie cukierniczą, a kilka lat później uruchomił fabrykę czekolady: w latach dwudziestych swoje filie otworzyli w Krakowie uznani w Europie producenci słodyczy:W 1922 roku powstała Fabryka Wyrobów Czekoladowych Pischinger, a w 1925 Fabryka Czekolady Suchard. Po II Wojnie Światowej na miejscu tych trzech konkurencyjnych zakładów stworzono jedną firmę i tak w 1951 roku powstały Zakłady Przemysłu Cukierniczego Wawel.

W roku 1992 przedsiębiorstwo państwowe zostało sprywatyzowane. Przełomowym dla Wawelu momentem było przekształcenie firmy w spółkę akcyjną. We wrześniu 1997 Komisja Papierów Wartościowych i Giełd dopuściła akcję spółki do obrotu publicznego. Na rynku podstawowym warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych akcje ZPC Wawel S.A. zadebiutowały 11 marca 1998 roku.

Wawel zawsze czuł się spadkobiercą wielkich tradycji swoich poprzedników. Dlatego firma tak ogromną wagę przywiązuje do jakości swoich wyrobów. Najwyższą jakość produktów Wawel zawdzięcza pieczołowicie chronionym recepturom oraz umiejętnemu połączeniu tradycji z nowoczesnością. W ofercie zatem znajdziecie Państwo słodycze produkowane w oparciu o stare receptury tj. baton Danusia, czekoladki Kasztanki, czekoladę Krakowską Gorzką czy Bułakwę. Walory smakowe czekoladowych wyrobów z wawelu doceniają kolejne pokolenia smakoszy, co jest powodem naszej ogromnej satysfakcji. Jesteśmy dumni ze słodyczy, które tworzymy, jednak największym sukcesem jest zadowolenie naszych Klientów 

Kontakt
Nasze automaty

DAMASTER Group

Okrężna 7
63-200 Jarocin

tel. 48 62 747 38 83
fax. 48 62 747 31 10
info@damax.com.pl